fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje z angielskim Intensywny, wakacyjny kurs WARSZAWA
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Ciekawe strony edukacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kornelia_G

PostWysłany: Czwartek, 30 lipca 2015, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kursy wakacyjne w szkołach językowych w Warszawie to warto sprawdzić również ofertę Berlitz, ich wizytówka: http://berlitz.my-free.website/. Mają wiele ciekawych opcji. W tym roku moje dzieci pojechały na obóz językowy. Zawsze wysyłałam je na zwykłe obozy, aczkolwiek teraz stwierdziłam, że to będzie lepszy wybór. Szczególnie, że lubią uczyć się angielskiego. Tym bardziej chciałabym aby się w tą stronę rozwijały Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alcivinn232

PostWysłany: Czwartek, 3 sierpnia 2017, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy językowe podczas wakacji to bardzo dobry pomysł. Ostatnio czytałem na: http://edueduonline.pl/blog/angielski-wakacjach-wakacyjne-kursy-jezykowe-7-zalet/, że takie zajęcia mają wiele zalet. Można się wiele nauczyć przy dobrej zabawie.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Ciekawe strony edukacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: