fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strona pomocna przy nauce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jadzia

PostWysłany: Niedziela, 13 marca 2016, 22:14    Temat postu: Strona pomocna przy nauce Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad stroną, która byłaby tworzona w sumie przez użytkowników i dla użytkowników. Można by na niej rozwiązywać jakieś kwestie związane z zagadnieniami lingwistycznymi, tłumaczyć (wspólnie) co ciekawsze teksty. Co sądzicie o takim pomyśle? Myślę że to chyba dobry pomysł, bo o ile forum jest bardzo dobrą platformą do luźnej wymiany myśli tam byłoby miejsce do ściśle określonych działań (wspomnianych wyżej) - dzięki temu treść byłaby po prostu wartością samą w sobie, mi może byłoby mniej bałaganu. Mr. Green W każdym razie ciekawa jestem waszych opinii. Taką stronkę można byłoby chyba zrobić bazując na jakimś szablonie, np. https://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe/galeria-szablonow/ więc chyba przedsięwzięcie nie jest (tak się przynajmniej wydaje) jakoś bardzo trudne. Tylko czy ma sens Waszym zdaniem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kapo174

PostWysłany: Poniedziałek, 14 marca 2016, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbardziej warto spróbować Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamkk12

PostWysłany: Wtorek, 22 marca 2016, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie trafia ten pomysł. Sam uczę się w domu, i ta stronka byłaby pomocna. Daj znać czy powstała Smile
Powrót do góry
poczkiewicz

PostWysłany: Wtorek, 22 marca 2016, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

załóż bloga gdzie będziesz umieszczać sama wpisy jak i osób zainteresowanych tylko zamieścisz na stronie głównej ze publikujesz wpisy wysyłane na meila Smile
Powrót do góry
tysiek

PostWysłany: Poniedziałek, 28 marca 2016, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj - próba nie strzelba.
Powrót do góry
Tarenta

PostWysłany: Czwartek, 31 marca 2016, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chętnie korzystałabym z takiego bloga gdzie będzie napisane wszystko krok po kroku jak się uczyc
Powrót do góry
Ela27

PostWysłany: Czwartek, 31 marca 2016, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobry pomysł, chętnie będę zaglądała na ta stronkę i być może okaże się przydatna
Powrót do góry
Gutek

PostWysłany: Piątek, 1 kwietnia 2016, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może znacie jakąś fajna aplikacje na telefon do nauki języka?
Powrót do góry
kable12

PostWysłany: Środa, 24 sierpnia 2016, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie korzystałam z takich stron ani aplikacji, ale wydaje mi się to bardzo ciekawym pomysłem.
Powrót do góry
dmitrilazekow

PostWysłany: Wtorek, 29 listopada 2016, 2:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczkiewicz Napisał:
załóż bloga gdzie będziesz umieszczać sama wpisy jak i osób zainteresowanych tylko zamieścisz na stronie głównej ze publikujesz wpisy wysyłane na meila Smile

Zgadzam sie na 100% !
Powrót do góry
aaom

PostWysłany: Czwartek, 1 grudnia 2016, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duolingo to chyba coś o czym piszesz. Bardzo dobra strona do nauki dla początkujących. Jest tez opcja tłumaczenia tekstów. Jeżeli masz pomysł na coś podobnego to spróbuj. Nauka języków zawsze będzie popularna Smile
Powrót do góry
kolorowa55

PostWysłany: Wtorek, 7 listopada 2017, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię uczyć się sama w domu, dlatego wybrałam tę platformę http://artezo.pl/etutor-pl. Mogę sama rozplanować sobie naukę, uczyć się w swoim tempie i robić powtórki. Już sporo umiem. Dobra stronka.
Powrót do góry
Leo

PostWysłany: Piątek, 17 listopada 2017, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uczę się z izziLingo.pl
Świetne kursy dla dzieci (zapisalam obie córki) i dorosłych.
Zajęcia krótkie, bo tylko 25 min. Częsty kontakt z językiem bez wychodzenia z domu (online na żywo).
Korzystała moja przyjaciółka i po pół roku już płynnie mówi, a nie potrafiła złożyć zdania.
Córka ma 5 lat i już zaczyna sama budować zdania. Naprawdę super metoda!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: