fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewerta

PostWysłany: Środa, 23 marca 2016, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najszybciej nauczysz się kiedy wyjedziesz do anglii, ale nie kazdy ma taką możliwość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Garban

PostWysłany: Sobota, 26 marca 2016, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda.... ale ucząc się musimy też pamietać aby robić to na głos a nie szeptem
Powrót do góry
oleczka

PostWysłany: Poniedziałek, 28 marca 2016, 9:51    Temat postu: Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku? Odpowiedz z cytatem

Kurs językowy to podstawa, ale i kontakt na żywo z językiem to naprawdę jest taki luksus w nauce ponieważ nic lepiej nie działa jak konwersacja językowa.
Powrót do góry
montumag

PostWysłany: Wtorek, 3 maja 2016, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie z mówieniem jest największy problem, bo nie nauczysz się tego samodzielnie w domu! Nawet mając jakieś aplikacje z rozmówkami. Ja swoją barierę pokonałam dopiero podczas zajęć w szkole Demostenes - http://demostenes.com.pl/. Zapisała mnie tam Mama. Na początku nie chciało mi się chodzić, ale już po 2 zajęciach złapałam bakcyla. W przyszlym roku planuję spędzić miesiąc w Stanach, dlatego ta nauka na pewno nie pójdzie na marne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moniczka

PostWysłany: Środa, 18 maja 2016, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pomógł kurs języka, ale jednak najskuteczniejszy okazał się wyjazd do Anglii. Tam dopiero nauczyłam się mówić w miarę po angielsku Wink
Powrót do góry
Tomek3223

PostWysłany: Wtorek, 2 sierpnia 2016, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się podzielić tym jak nauczyłem się angielskiego bo jestem mega podekscytowany, ostatnio znalazłem na youtube gościa, który tłumaczy CAŁĄ angielska gramatykę w jakieś pół godziny https://www.youtube.com/watch?v=DK6F-2OMlpc i potem trafiłem na 3 miesieczny jego kurs, który od zera uczy angielskiego http://questforenglish.pl/ Polecam wam serdecznie, niewiem co powiedzieć więcej bo uczyłem się w szkole przez 10 lat i nic się nie nauczyłem, a ten kurs zmienił wszystko Smile
Powrót do góry
Remo31

PostWysłany: Środa, 3 sierpnia 2016, 11:08    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Świetna opcja taka nauka języka.
Powrót do góry
marcelina23

PostWysłany: Poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najszybciej można się nauczyć mieszkając w anglojęzycznym kraju. A jeśli nie ma się takiej możliwości, to spróbować dorwać jakiego native speakera i jak najczęściej spotykac na konwersację.
Powrót do góry
tymoteusz

PostWysłany: Piątek, 26 sierpnia 2016, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że szybciej uczymy się podczas bezpośrednich rozmów Smile Słyszałem o https://naspole.pl/ - aplikacja pozwalająca znaleźć obce osoby do spędzania czasu czy robienia zakupów i dzielenia kosztów dzięki temu Smile Działa ona zarówno na Androida jak i Windows Phone, a dodawanie ogłoszeń jest darmowe Smile
Powrót do góry
cienkusz

PostWysłany: Wtorek, 30 sierpnia 2016, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce to: szkoła językowa + oglądanie filmów w języku angielskim. Nie ma cudownych metod nauki. Im więcej z językiem przebywamy tym szybciej się go uczymy.
Powrót do góry
lola

PostWysłany: Poniedziałek, 5 września 2016, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam sobie słuchawki z odtwarzaczem mp3 [http://www.redcoon.pl/c10060000-S%C5%82uchawki] . Można nim łatwo przerzucać pliki z lekcjami z internetu, a potem ćwiczyć kilka dni w drodze do szkoły i z powrotem. Najwięcej jednak problemów sprawia mi akcent. Dużo łatwiej zrozumieć mi osobę spoza Anglii niż tam mieszkającą. Do tego Londyńczyków w ogóle nie mogę zrozumieć. Jakby gadali po arabsku.
Powrót do góry
aenekr

PostWysłany: Wtorek, 27 września 2016, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyjedź na jakiś czas za granicę i bardzo szybko się przystosujesz do nowego języka co pozytywnie wpłynie na twoją wiedzę Wink
Powrót do góry
Croatoan

PostWysłany: Poniedziałek, 20 listopada 2017, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złap kontakt z jakimś obcokrajowcem i rozmawiaj z nim chociaż dwa razy w tygodniu po godzince.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: