fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauka angielskiego online
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Ciekawe strony edukacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stomat12

PostWysłany: Piątek, 26 sierpnia 2016, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie korzystałam z tego typu stron, ale może rzeczywiście warto spróbować. A czy ktoś poleca jakieś aplikacje do nauki angielskiego na telefon?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kolorowa55

PostWysłany: Środa, 8 listopada 2017, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi fajnie, że można się uczyć samemu w domu przez internet. Ale jak to wychodzi w praktyce? Dużo słyszałam, że wiele osób tak się uczy i chciałabym też spróbować. Znalazłam na przykład taką stronę www do nauki angielskiego. Warto by się nauczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leo

PostWysłany: Piątek, 17 listopada 2017, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działają i to super kursy online na żywo izziLingo.pl
Powrót do góry
Williamz
Gość

PostWysłany: Środa, 27 grudnia 2017, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym jeszcze poszperał trochę w tym obszarze tematycznym w Internecie. Na pewno coś się tam sprawdzonego znajdzie Smile
Powrót do góry
english

PostWysłany: Wtorek, 9 stycznia 2018, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolorowa55 Napisał:
Brzmi fajnie, że można się uczyć samemu w domu przez internet. Ale jak to wychodzi w praktyce? Dużo słyszałam, że wiele osób tak się uczy i chciałabym też spróbować. Znalazłam na przykład taką stronę www do nauki angielskiego. Warto by się nauczyć.

Ta przykładowa strona o której piszesz to akurat jedna z lepszych tego typu w Internecie. Na bieżąco aktualizowana, z ciekawym materiałem w postaci filmów, ćwiczeń, multimedialnych lekcji oraz bardzo dobrym modułem nauki angielskich słówek. Zresztą liczba użytkowników (obecnie to już 600 000) mówi sama za siebie.
Więcej opinii na temat kursu eTutor znajdziecie na: http://angielskionline.edu.pl/angielski-etutor-opinie-uzytkownikow/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monica Geller-Bing

PostWysłany: Poniedziałek, 15 stycznia 2018, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie jeszcze jakąś, która działa? Nie chodzi mi o konkretny kurs, bardziej o platformę, gdzie będzie więcej działów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Ciekawe strony edukacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: