fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ksiązki do matury z angielskiego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Egzaminy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrzej_887

PostWysłany: Piątek, 9 marca 2012, 15:21    Temat postu: Ksiązki do matury z angielskiego Odpowiedz z cytatem

Hej, zdaję maturę rozszerzoną z angielskiego i chciałem polecić super książkę, która niedawno sobie kupiłem - Angielski Kierunek Matura. Podoba mi się, ze przy każdym zadaniu jest podpowiedź, jak rozwiązać takie zadania, na co zwrócić uwagę, a poza tym świetny klucz odpowiedzi, który wyjaśnia, dlaczego akurat ta odpowiedź jest poprawna. Widziałem też fiszki z tej serii- czy ktoś z Was z nich korzystał?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tintin

PostWysłany: Piątek, 9 marca 2012, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, są do chrzanu. Podręcznik też. Takie posty jak Twój też.
Powrót do góry
karolina_ki

PostWysłany: Niedziela, 15 kwietnia 2012, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-.-' boże.
Niestety muszę twój zapał ugasić, książki pt. "kierunek matura" to nie jest dobry wybór.

Sama jestem przyszłą maturzystką i stojąc przed wyborem książek do nauki angielskiego, które niestety nie należą do najtańszych polecam dobre i sprawdzone marki jak Longman.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jacek
Zespół ISEL

PostWysłany: Niedziela, 15 kwietnia 2012, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie ma co gasić zapału. To kolejny post człowieka z wydawnictwa Edgar, który myśli, że w inteligentny sposób reklamuje tę firmę. Na pewno uważa się za spryciarza również z tego powodu, że zmienia niki: natalka_111, Nikka, andrzej_887. Może już wystarczy tej działalności?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tintin

PostWysłany: Poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Nie znoszę takich cwaniackich zagrywek.
Powrót do góry
MagBir
Gość

PostWysłany: Poniedziałek, 4 listopada 2013, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, książki z Longmana są bardzo dobre. No i trzeba rozwiązywać bardzo dużą liczbę testów i podobnych egzaminów. Mi to najbardziej pomaga
Powrót do góry
mohsinj677

PostWysłany: Czwartek, 26 grudnia 2013, 11:36    Temat postu: mohsin Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to nie ma większego znaczenia, czy ma się certyfikat TELC, City&Guilds, Cambridge czy jeszcze jakiś inny... Ważne jest by dawał nam on to, na czym nam zależy - oficjalnie uznawane potwierdzenie znajomości angielskiego na danym poziomie. Różnią się te egzaminy typami zadań, akcentami położonymi na poszczególne umiejętności językowe, także ceną i terminami.
Powrót do góry
urcjusz

PostWysłany: Środa, 29 stycznia 2014, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja tez korzystałem z Lingman, podział chyba na 13 działów, banki słów, dużo ćwiczeń i gramatyki. Polecam

Póki co ogarniam czytam artykuł list od kruka
Powrót do góry
KOKO791

PostWysłany: Środa, 9 marca 2016, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wystarczyły książki na których bazowałam w liceum i masa testów z neta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andzia3606

PostWysłany: Środa, 16 marca 2016, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z neta można dużo się nauczyc Smile
Powrót do góry
sebulaa

PostWysłany: Sobota, 9 kwietnia 2016, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma co z neta, ja polecam kupic jakies kometente korepetytorium
Powrót do góry
babilon31

PostWysłany: Piątek, 29 kwietnia 2016, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andzia3606 Napisał:
z neta można dużo się nauczyc Smile

Można, ale nie wiem czy to jest dobre miejsce na naukę.
Powrót do góry
e-monika

PostWysłany: Środa, 11 kwietnia 2018, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na naukę języka jest multum. Nie poprzestawałabym jednak wyłącznie na samodzielnej nauce z książki. Uważam, że warto byłoby również skorzystać z pomocy korepetytora. Ważne, aby osłuchiwać się z językiem, dlatego dobrze jest słuchać audycji radiowych w języku angielskim, audiobooków, czy oglądać filmy z napisami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Egzaminy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: