fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
UWAGA! Z dniem 24.05.2018 forum przestanie działać. Zapraszamy do dyskusji na naszym Facebooku.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs, szkoła czy korki ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Edukacja językowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek233

PostWysłany: Środa, 20 kwietnia 2016, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po liceum miałem podobny problem, moja nauczycielka niewiele mnie nauczyła przez co miałem sporo zaległości na studiach. Postanowiłem, że zapiszę się na kurs języka angielskiego http://www.berlitz.pl/total-immersion-intensywna-nauka na dzień dzisiejszy już sprawnie umiem posługiwać się czasami oraz słownictwem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ingla

PostWysłany: Środa, 20 kwietnia 2016, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Maciek w swoich postach reklamuje Berlitza raz jako szczęśliwy kursant a drugim razem jako tata Berlitzowego ucznia, pora na sukcesy teściów. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gelta

PostWysłany: Piątek, 22 kwietnia 2016, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to każda z tych metod ma swoje zalety
Powrót do góry
zolza

PostWysłany: Piątek, 22 kwietnia 2016, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, na jakim poziomie jest twój język? Jakie są twoje potrzeby? Jakie oczekiwania? No i oczywiście możliwości finansowe. Są osoby, które przyswajają najlepiej wiedzę przy indywidualnym toku nauczania, a są takie, które najlepiej uczą sie w niewielkiej grupie. Ja np. wolę zajęcia w grupie, bo mogę wtedy porozmawiać z innymi w obcym języku, sprawdzić się, posłuchać innych, itd. Jeżeli chodzi o szkoły językowe, to uczyłam sie w Empik School. Zawsze możesz pójść, spróbować i przekonać się, czy faktycznie nauka w grupie jest własnie dla ciebie...
Powrót do góry
Językiobce

PostWysłany: Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o naukę najlepsze połączenie to co najmniej 15 minut dziennie(powtórki, słówka itd.) plus materiały w języku angielskim do obsłuchania się z językiem.
Powrót do góry
Silvia1

PostWysłany: Wtorek, 26 kwietnia 2016, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 minut dziennie, to na prawdę nie dużo... ludzie.
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Wtorek, 17 maja 2016, 18:24    Temat postu: Szkoła Piastów Personal Tutor Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo polecam szkołę z Piastowa "Personal Tutor" personaltutor.edu.pl Szkoła posiada znakomitych lektorów z którymi nauka sprawiała mi przyjemność . Forma nauki poprzez zabawę językową - dla mnie bomba i matura zdana bez problemu Smile[url]personaltutor.edu.pl[/url]
Powrót do góry
esste

PostWysłany: Piątek, 20 maja 2016, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy powinien sam określić, bo mu bardzo odpowiada, na jakim jest poziomie i co mu jeszcze będzie potrzebne.
Powrót do góry
Dragon218

PostWysłany: Poniedziałek, 4 lipca 2016, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę ze dużo zalezy tez od tego czy uczymy się w domu.
Powrót do góry
medi31

PostWysłany: Wtorek, 23 sierpnia 2016, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojego doświadczenia uważam, że korki z dobrym nauczycielem dają najwięcej.
Powrót do góry
kusnymar7

PostWysłany: Piątek, 26 maja 2017, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie każdy sposób nauki jest dobry, o ile po zakończeniu zajęć nie rzucimy książek i notatek w kąt. Korepetycje są dobre jeśli mamy określone oczekiwania i chcemy mieć "nauczanie indywidualne", na zajęciach grupowych już nie mamy takiego komfortu nauki w cztery oczy, ale znacznie lepiej możemy ćwiczyć porozumiewanie się z innymi uczestnikami. Wszytko zależy od tego czy wolimy uczyć się w grupie czy inni nas rozpraszają i lepiej zapamiętujemy w ciszy i spokoju.
Powrót do góry
Watchingyou

PostWysłany: Czwartek, 15 czerwca 2017, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo indywidualna sprawa, uzależniona i od czasu jakim się dysponuje i od budżetu.
Powrót do góry
Gabriela

PostWysłany: Piątek, 20 kwietnia 2018, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A np. nauka w domu nie jest dobry rozwiązaniem?
Powrót do góry
Doradca MM Publications

PostWysłany: Niedziela, 22 kwietnia 2018, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabriela, nauka w domu to bardzo dobry pomysł. Można się uczyć samodzielnie lub z korepetytorem. W ten sposób dostosowujemy tempo i sposób nauki, dobór materiałów tylko i wyłącznie do własnych potrzeb.
Pozdrawiam,
Ola Doradca MM Publications
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Edukacja językowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: