Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu usprawnienia korzystania z jego zasobów oraz w celach statystycznych. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek w pamięci komputera, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.
isel.pl - Angielski na poważnie

Porozmawiajmy!

Rozmowy w języku obcym są bardzo ważnym elementem nauki. W trakcie konwersacji mamy możliwość ćwiczenia mowy i rozumienia ze słuchu w warunkach zbliżonych do naturalnych sytuacji komunikacyjnych. To świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności, dostrzec braki i niedociągnięcia językowe. Dzięki popularnym komunikatorom internetowym (np. Skype) mamy możliwość prowadzenia rozmów z wieloma innymi uczącymi się osobami, a nawet z native speakerami. Możemy prowadzić konwersacje korzystając z transmisji głosowej lub popisać w okienku tekstowym. Warto spróbować!

Ten dział powstał dzięki sugestiom osób odwiedzających nasz serwis. Jeśli masz ochotę porozmawiać, połącz się z kimś z grupy, której skład prezentujemy poniżej. Jeżeli chcesz, by inni mogli do Ciebie zadzwonić lub napisać, możesz sam dołączyć do tej grupy. Wystarczy na dole strony zostawić informację o sobie wraz z identyfikatorem Skype i/lub numerem Gadu-Gadu.

Jeśli chciałbyś zmienić swoje dane, czas ich wyświetlania lub usunąć je przed upływem terminu, możesz zgłosić to w formularzu kontaktowym. Tam też prosimy zgłaszać wszelkie uwagi i sugestie dotyczące organizacji tego działu.


Zgłoszone osoby

Brak zgłoszeń

Zapisz się do naszej grupy

Użytkownik

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim

Identyfikator Skype

Numer Gadu-Gadu

Poziom zaawansowania

Napisz o sobie

Jeśli chcesz, możesz tu napisać o swoich zainteresowaniach, preferowanych porach rozmów itp.

Czas wyświetlania

Przez ten czas Twoje zgłoszenie będzie widoczne na stronie

 

Jeśli chcesz wypisać się z grupy, zmienić swoje dane lub czas ich wyświetlania, prosimy o zgłoszenie tego w formularzu kontaktowym.

Komunikatory używane do rozmów można bezpłatnie pobrać ze stron:

© 2004-2018 Jacek Tomaszczyk & Piotr Szkutnik