Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu usprawnienia korzystania z jego zasobów oraz w celach statystycznych. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek w pamięci komputera, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.
isel.pl - Angielski na poważnie

Blog językowy

Data:

30 marca 2013 r.

Temat:

The Island and other e-books


Dziś krótka informacja o rekordzie odnotowanym w serwisie ISEL. Nasz pierwszy ebook, The Island, został pobrany ponad 5 tys. razy. To bardzo dużo, biorąc pod uwagę ogrom materiałów dostępnych w Internecie i księgarniach. Otrzymujemy wiele miłych opinii i pochwał, które nas niezmiernie cieszą i za które dziękujemy. Mamy nadzieję, że ta mała publikacja zachęciła Was do słuchania i czytania, czyli do tego, co - obok mówienia - w nauce języka jest najważniejsze.

Przypominamy również o naszej księgarni z ebookami, w której bestsellerami są A Birthday This Businesswoman Won't Forget oraz Man of The World. Nasz najnowszy ebook, All for a Quiet Life, adresowany do osób o wyższym stopniu zaawansowania i trzymający w napięciu obietnicą podwójnie zaskakującego zakończenia, rozpoczął pogoń za czołówką :)

Wszystkim naszym czytelnikom życzymy Happy Easter!

Spis tematówPoprzedni tematNastępny temat

Komentarze do tego tekstu możesz znaleźć na forum.

© 2004-2024 Jacek Tomaszczyk & Piotr Szkutnik